Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Výnimoční chcú vždy niečo viac

Čakáte vždy od života viac? Aj pre vás je potom určená naša tantrická senzuálna masáž s výstižným prívlastkom špeciálna. Ak sú však tantrické masáže pre vás veľkou neznámou a nepatríte k tým skúseným v tejto oblasti, s týmto typom masáže ešte počkajte na tú správnu chvíľu a až potom si ju budete môcť dostatočne užiť. Ide o jeden z najintenzívnejších zážitkov, pri ktorom hrá veľkú rolu sebaovládanie – a to je možné len pri väčších skúsenostiach či sile vôle, inak sa požadovaný efekt nedostaví. Nechceme vás však odradiť, dvere máte stále otvorené aj pre iné masáže, či už párové, s nádychom tajomna alebo so zameraním na masáž intímnych častí.

Spoločná sprcha

Spoločná sprcha je na začiatku tejto špecificky orientovanej masáže – zmysly sú vystavené veľkej intenzite, po tele príjemne stekajú kvapky vody, zažívate nezabudnuteľné dotyky a rozkoš sa môže docieliť veľmi rýchlo – no je aj o nastavení a o regulácii vlastného tela. Doslova dokážete prevziať kontrolu nad sebou samým, čo je veľmi odzbrojujúce. Zmyselnosť celého zážitku ešte podčiarkuje horúce čokoládové fondue, ktoré si vychutnáte s lákavým ovocím. Pohár vína či sektu je príjemnou čerešničkou na torte celej masáže. Ďalším stupňom masáže je technika telo na telo s využitím špecifických masážnych prvkov.

sprcha

Najväčším lákadlom je však erotická masáž stimulujúca pohlavné orgány pre obe pohlavia – samozrejme, v závislosti od dohody a vašich prianí. Ťažko si predstaviť niečo príjemnejšie, ako oddať sa týmto ozdravujúcim a relaxačným rituálom, ktorých zmyslom je dopomôcť vám nielen v oblasti fyzického, ale aj mentálneho zdravia. Úplné uvoľnenie mysle sa snúbi s telesným uspokojením. To vám je dopriate s úctou k vášmu telu, o čom hovorí aj tzv. Namasté rituál. Je táto ponuka pre vás zaujímavá? Tantra Diamond Bratislava si vždy nájde cestu k splneniu vašich požiadaviek a len pre zdatných jedincov Bratislavatantra.sk.