Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Krtkovanie potrubia v Bratislave

Venujete dostatočnú pozornosť potrubiu a kanalizácii vo vašej domácnosti? Nezabúdajte na to, že potrubie, ktoré síce nie je na očiach, tvorí veľmi dôležitú súčasť funkčnej modernej domácnosti. Pravidelnou údržbou predídeme problémom, ako napríklad pomalému odtekaniu kuchynského odpadu, upchatému odtoku v sprche, či dokonca upchatému wc. Všetko sú to veľmi nepríjemné problémy, ktorým sa chce určite každý z nás vyhnúť. Pravidelným čistením potrubia sa však týmto komplikáciám jednoducho vyhneme. S údržbou kanalizácie a iného potrubia vám pomôže firma AB-Krtkovanie, ktorá sa špecializuje na úkony tohto druhu.

inštalatérstvo

Krtkovanie je spôsob čistenia potrubia, ktoré sa vykonáva kovovými špirálami. Tie sa zavedú dovnútra potrubia a následne sú poháňané elektromotorom. Vzniknutým pohybom špirál je prerazené upchaté miesto a vyčistené steny potrubia. Ešte rýchlejší spôsob čistenia potrubia predstavuje vysokotlakové čistenie. Vďaka nemu je rýchlo vyčistená veľká časť potrubia. Silný prúd vody v potrubí ľahko odstráni aj tie najodolnejšie usadeniny a nečistoty. Ak sa v potrubí nachádza extrémne znečistenie, ako napríklad stavebný odpad, pomôže najintenzívnejšia forma čistenia potrubia, akým je frézovanie potrubia.

práca s potrubím

Nie všetky problémy s potrubím spočívajú v jeho znečistení. Niekedy musíme vyriešiť úplne inú situáciu. Napríklad v prípade kúpy starého domu, ku ktorému nemáme dokumentáciu. Nevieme, kadiaľ vedie potrubie v dome a ani v zemi príslušného pozemku. Preto nemôžeme vykonať rekonštrukciu, či prerábku domu. Špeciálna technika firmy AB-Krtkovanie však ľahko odhalí presnú trasu, kadiaľ potrubie vedie. Vy sa tak môžete bez starostí pustiť do úprav v dome. Kontaktuje firmu AB-Krtkovanie a dohodnite si niektorú z ich profesionálnych služieb. Služby AB-Krtkovania sú dostupné na území celého západného Slovenska a samozrejme aj v hlavnom meste, krtkovanie bratislava.