Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Pre spánok ako z jahodovej peny

Určite to poznáte – dobrý oddych a najmä spánok niekedy nahradí aj troch lekárov. Veľké pracovné vyťaženie, neustála starostlivosť o rodinu, ale aj množstvo záujmov a problémov, ktorým denne nutne venujeme pozornosť musí byť kompenzované určitou mierou odpočinku. SEGUM – spoločnosť, ktorá je známa výrobou zdravotných matracov, sa dlhodobo rozhodla upustiť od umelých materiálov a hlási návrat k prírodným tkanivám, ktoré vhodným spracovaním dosahujú väčší efekt a nie sú záťažou pre našu prírodu. Hlavnou devízou matracov je ortopedické zameranie – nastavenie matracov je ideálne vzhľadom na oporný systém, pružnosť materiálu a prispôsobivosť tvaru tela je výrazným uľahčením pre vytvorenie bezproblémového spánkového režimu.

kvalitný spánok

Penové matrace sendvičového typu – majú svoju elastickosť a vďaka dostatočnej tvrdosti materiálu sú osvedčené svojou životnosťou. Tá je výhodou najmä pre tých, ktorí sú ochotní do matraca svojich snov investovať, a tým pádom nemusia zháňať pravidelne nový model. Penové matrace, ktoré máme k dispozícii sú napríklad typu SONATA WAWE, ktorých základom je komfort pena. Rozmery matraca sú 120 kg, 16 cm (nosnosť, výška), so záručnou dobou 2 roky v cene od 163 eur (po 40 % zľave – cena sa odvíja v závislosti od druhu poťahu).

kvalitný spánok

Matrace sú uspôsobené tak, že si vaše telo dokonale oddýchne a aj v spánku zaujme pokojovú polohu, v ktorej je telo uvoľnené a nezaťažené. Samozrejme, je na vás, aký rozmer, tvrdosť či materiál je pre vás najlepší – všetky sú zdravotne vyhovujúce, napomáhajú aj telesnému aj psychickému zdraviu. Vyberú si aj náročnejší zákazníci, no aj tí, ktorí preferujú štandard so zdravotnou ochranou za pomerne nízke či prijateľné ceny. U nás môžete počítať s najvyššou certifikovanou kvalitou – viac informácií získate tu na našom webu, kde nájdete množstvo informácií a rád, ako správne vybrať matrac.