Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Svetlo pre Váš priestor

Ledprodukt.sk Vám ponúka tú najvyššiu kvalitu svietidiel, akú môžete na dnešnom trhu so svietidlami nájsť. Naše produkty sú kvalitné a spoľahlivé. Neponúkame žiadne lacné napodobeniny a preto sa môžete spoľahnúť. Nájdete tu množstvo rôznych svietidiel, od bodových svetiel a led žiaroviek, až po led trubice či led pásiky. Taktiež led reflektory ale aj mnoho rôznych komponentov, potrebných pre samotné zavedenie, či zapojenie, ako sú napríklad hliníkové lišty, spojky, konektory, či vodiče a mnoho, mnoho iného.

pod rúškom noci

Pri samotnom osvetlení priestorov oceníte kvalitné ale úsporné led žiarovky, či led reflektory. Pri LED REFLEKTOROCH určite oceníte ich konštrukčnosť, slim prevedenie, ktoré zabezpečí ich ľahké umiestnenie aj v ťažko dostupných miestach. S led reflektormi si pomôžete k osvetleniu budov, dvorov, záhrad či pivníc ale aj chodieb a iných obdobných častí. Poskytujú pohodlnú montáž a samotné umiestnenie.

reflektor

Dizajn led reflektorov je navrhnutý tak, aby nijako nenarušoval celkový vzhľad priestoru. Môžete ich pokojne,,zakomponovať,, na stenu domu, či na iné miesto v exteriéri ale rovnako tak aj v interiéri. Farebné prevedenie led reflektorov je v klasickej čiernej farbe ako aj v bielej. V ponuke nájdete aj led reflektory so senzorom, ktorý je skutočne pohodlný a zabezpečí tak ešte väčšiu úsporu elektrickej energie. S led reflektorom si môžete ľahko osvetliť reklamnú plochu, či výklad, čím dosiahnete ešte väčšiu reklamnú kampaň. Nezabúdajte ani na bezpečnosť, pri led reflektoroch je táto zvýšená pred zlodejmi či vandalmi, ktorým sa ťažšie pracuje,,pod lampou,,. Samozrejmosťou pri led reflektoroch je možnosť výberu farebnej varianty svietenia a teda práve preto nájdete v našej ponuke led reflektory v prevedení studená biela, neutrálna biela ale aj teplá biela. Všetky v najvyššej kvalite.