Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Big Box a Geobox

Plastové kontajnery od firmy Schoeller Allibert patria medzi najlepšie robustné transportné kontajnery na trhu. Je to aj vďaka materiálu a dizajnu a výhodám, ktoré firma poskytuje. Plastové kontajnery Big Box a Geobox https://www.schoellerallibert.com/sk/produkty/pevné-plastové-kontajnerymajú veľkú nosnosť a preto sú vhodné na prenášanie ťažkých nákladov. Či už ide o potraviny, ktoré vďaka certifikátu, môžete v kontajneroch prenášať, alebo iný ťažký a pevný tovar, plastové kontajnery zabezpečia bezpečný a jednoduchý transport z miesta na miesto.

kontajner

Ďalšou výhodou plastových kontajnerov od firmy Schoeller Allibert je ich kvalita, ktorá zabezpečuje aj dlhú životnosť kontajnerov a tým pádom aj dobrú dlhodobú investíciu, ktorá sa vám naozaj oplatí. Kontajnery vďaka použitému kvalitnému plastu, z ktorého sú vyrobené majú dlhú životnosť, preto napriek neustálemu používaniu kontajnerov, vám budú dlho slúžiť, bez akejkoľvek zmeny na vzhľade alebo kvalite jednotlivých kontajnerov. Výhodou je taktiež ich ľahká udržiavateľnosť a čistenie. Nakoľko sú kontajnery plastové, nepotrebujú žiadne špeciálne čistenie ani ošetrenie. Čistiť ich stačí s dostupnými čistiacími prostriedkami a čistou vlhkou handrou. Plastové kontajnery vďaka materiálu nepodliehajú ani zmenám poveternostných podmienok a stúpaním alebo klesaním vonkajšej alebo vnútornej teploty.

kontajner

Ak pracujete v priemysle, kde je potrebný transport ťažkých nákladov ako je napríklad automobilový, potravinársky, strojársky alebo iný priemysel a sú vám potrebné kontajnery na prenášanie či už hotových produktov, materiálu alebo iného nákladu, neváhajte a obráťte sa na nás. Kontajnery od firmy Schoeller Allibert sú produkty, ktoré sa naozaj oplatia vo vašom biznise. Naše kontajnery sú dlhodobá investícia, ktorá vám ušetrí množstvo peňazí. Dohodnite si stretnutie s našimi obchodnými zástupcami, prezrite si naše výrobky a presvedčte sa sami.