Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Moderná domácnosť s klimatizáciou

Tešíte sa na leto, no zároveň sa obávate extrémne teplých dní, ktoré posledné roky potrápili aj Slovensko? Zabezpečte pre Váš domov optimálnu teplotu vďaka klimatizácii. Nie je nič jednoduchšie, ako nastaviť si teplotu ovzdušia, ktorá Vám vyhovuje, a tak si môžete užívať leto plnými dúškami. Už Vás nebudú otravovať prebdené, príliš teplé noci, počas ktorých nepomáha ani otvorenie okien dokorán. Oddýchnete si v príjemne chladnom prostredí, aké je pre spánok najzdravšie. O montáž klimatizácie sa Vám s profesionálnym prístupom postará MasterKlima. Ide o spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s montážou klimatizačných jednotiek podľa rakúskych štandardov.

klimatizácia

Pred samotným zapájaním klimatizácie môžete požiadať o bezplatnú obhliadku v mieste, kde si ju prajete umiestniť. Pracovníci z firmy MasterKlima Vám ochotne poradia, ako by bolo najvhodnejšie vyriešiť Vašu situáciu a skonzultujú s Vami výber vhodnej klimatizácie. Následne si môžete dohodnúť termín samotnej montáže. Na záver prebehne vyskúšanie novozapojenej klimatizácie, a potom si už môžete užívať výhody moderného bývania každý jeden deň. Montážou sa služby od MasterKlima zďaleka nekončia. V prípade zakúpenia klimatizácie značky Daikin, Midea, Samsung alebo Toshiba Vám pracovníci MasterKlima budú vedieť zrealizovať servisné služby.

muž na gauči

Pomôžu Vám v prípade nevyhnutnej opravy, ale zabezpečia aj čistenie klimatizácie. Čistenie je vykonávané na tej najlepšej úrovni. Po ňom Vaša klimatizácia zostane perfektne hygienická, pretože bude odstránených 100% plesní a baktérií. Pravidelným čistením klimatizácie výrazne predĺžite jej životnosť a zároveň sa budete pohybovať v hygienickom prostredí. Objednajte si bezplatnú obhliadku, klimatizácia montáž masterklima.sk, servis, alebo vyčistenie klimatizácie na telefónnom čísle +421 949 057 616 alebo elektronicky emailom na adrese info@masterklima.sk.