Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Salony vs verejné domy

Erotické masáže https://magictantra.sk/ sú v súčasnosti veľmi obľúbené to aj napriek tomu že ich spoločnosť úplne neakceptuje a berie ich ako tabu. Väčšina ľudí v skutočnosti ani nerozumie pravej podstate erotických masáží ich priebehu a odsudzuje ich napriek tomu. Medzi ľuďmi sa šíri množstvo nepravdivých správ o európskych masážach pričom 1 z nich ktorá je v úvodzovkách najpopulárnejšia je tá že erotické masáže sú v skutočnosti masáže poskytujúce erotické služby a že tantrické salóny sú v skutočnosti verejné domy ktoré poskytujú sex za peniaze a podobné služby za peniaze. Pritom je to 1 veľká lož.

žena

Vtedy tantrickými salóny a verejnými domami je veľmi veľa rozdielov. 1 hlavným a veľmi podstatným rozdielom je to že počas programu v priebehu erotických masáží síce dochádza uspokojeniu klienta to však len prostredníctvom pohyb rúk masérky. Niekoho by možno mohlo mýliť to v akej atmosfére erotické masáže prebiehajú. Atmosféra v tantrických salónoch je luxusná historická, si silným zmyslom erotiky a zmyselnosti. Napríklad také veľmi populárne erotické masáže sú masáže tantrické ktoré prebiehajú prakticky putne pri pomaly indickej hudbe pri sviečkach pričom masérka ktorá je namazaná olejmi sa svojím nahým telom ladne a rytmicky kĺže po nahom tele svojho zákazníka.

masaz

I keď sa tu tak možno na 1 pohľad nemusí javiť aj erotické masáže majú striktne za dané hranice. Veľmi dôležitou hranicou ktorá je zároveň hlavným rozdielom medzi erotickými masážami a poskytovaním erotických služieb je to že medzi masérkou aj klientom nesmie dôjsť k pohlavnému styku. Lenže práve túto informáciu veľmi veľa ľudí nevie a z toho dôvodu hádžu luxusné indické tantrické salóny do 1 vreca s verejnými domami. Nebudeme si klamať v tom že verejne domy boli sú a s najväčšou pravdepodobnosťou aj navždy ostanú v očiach spoločnosti ako 1 veľké tabu.