Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Nakupujte u nás

Nezáleží na tom, či hľadáte hlavné alebo len vedľajšie osvetlenie do svojej domácnosti, pretože LED svetlá môžete využiť skutočne akýmkoľvek spôsobom. Či už hľadáte trendy, moderné riešenie do Vášho príbytku alebo len dokonalú dekoráciu, ktorá bude slúžiť aj ako osvetlenie, tak máme pre Vás skvelé riešenie, ktoré dnes využíva už mnoho z nás. Ide o ekonomické a zároveň aj ekologické riešenie mnohých problémov a pri tom stačí tak málo k realizácií. Nájdete u nás aj množstvo produktov spojených a prospešných k LED osvetleniu. Sú to napríklad rôzne moduly do stropných svietidiel, LED reflektory, prúdový zdroj pre LED, LED panely, konektory, vodiče a ešte oveľa viac príslušenstva, ktoré využijete pri každej príležitosti.

led

Prúdové napájacie zdroje pre LED osvetlenie a LED pásy u nás kúpite v niekoľkých variantách, a taktiež ponúkame aj vode odolné kusy, takže ich môžete umiestniť kamkoľvek v interiéry ale aj v exteriéry. LED zdroje majú dlhú životnosť a aj pre to sú skvelou investíciou, ktorú nebudete ľutovať. Na našom e-shope si jednoducho môžete vypočítať dĺžku zdroju, ktorú potrebujete na Váš LED pásik, a tak sa Vám nestane, že by ste kúpili nedostačujúce množstvo. Podľa výkonu sa tieto zdroje pohybujú od 100W do 150W, je na Vás ktorý model si zakúpite.

svetlo

Náš široký sortiment zaujal mnoho ľudí, o čom svedčia aj pozitívne hodnotenia na komunikáciu so zákazníkmi až po dovoz rovno k Vašim dverám behom niekoľkých dní. Ak máte problém s výberom alebo si len nie ste istý neváhajte sa na nás obrátiť na našom telefónnom čísle a ochotne Vám pomôžeme vybrať to čo potrebujete. V prípade akýchkoľvek problémov máte aj možnosť reklamácie tovaru či dokonca aj vrátenia. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou číslo jedna. Vyskúšajte si sami a využite naše služby s cenami, ktoré sa skutočne oplatia.