Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Výhovorky

S priateľom sme sa stretli pred rokom a pol, kedy sme obaja čerstvé ukončili svoje manželstvá z nejakého dôvodu, (môj muž si nasial inú, odsťahoval sa k nej a ja bývam sama s deťmi, rozviedli sme sa mám to vyriešené a som šťastná). Neznáša ma, ja som nad veci. Čím ďalej som od neho tým lepšie pre mňa. Priateľ ma tiež 2 deti (8 a 10 rokov) od ženy s deťmi odišiel, pretože ona si našla iného, ​​ale ťažko to niesol kvôli deťom, rozvod sa nejako vlečie, ale všetko je podané. Stridavku majú každodenné, ako si deti povedia, viac má on a deti k nemu chodia na pol alebo celý víkend. On s nimi chce byť čo najviac, aby manželky nový partner na nich nemal žiadny vplyv.

s

Spolu s priateľom aj deťmi občas podnikneme nejaký ten výlet. Vidíme sa tak 1x za týždeň. Všetko sa točí okolo jeho deti, stále hovorí, že sa najskôr na víkend, prázdniny, Vianoce, musia dohovoriť najprv so svojou ženou alebo ako budú chcieť deti, alebo že 3 víkendy za sebou má deti, takže nemá veľa čas, v týždni práce, večer často brigáda. To kedy sa uvidíme nikdy dopredu neviem, záleží väčšinou na ňom. Teraz sa so ženou dohovorili, že kvôli deťom urobia oni spoločne Vianoce u nej doma (ona sa odsťahovala zo spoločného bytu a on za nimi 1x za dva týždne chodí k nim domu.) Vraj kvôli deťom, spoločne Vianoce, aby deti videli ako oni. spolu dobre vychádza.

s

Áno to je pekné, pri stridavke komunikovať musia, ale spoločné Vianoce? Ju je to jedno ona ho nechce má priateľa a svojho manžela skôr využíva. Pripadám si na poslednom mieste, len ako kamarátka s výhodami. Kedy som sa spýtala, kedy sa uvidíme, povedal, že nevie že sa najskôr musím dohovoriť s deťmi. Inak je hodný, jeho stredobodom sú jeho deti. Pripadá mi, že nemá ukončené minulosť. Vadí mi, že chodí k nej do bytu (trochu zo aj na Vianoce) pritom do svojho si deti môže brať kedy chce. Vi, že mi to prekáža. Viem, že zakazovať mu to nemôžem, ale ten ich úzky vzťah sú stále ako manželia, stále počujem len žena a deti. Neviem, čo mám robiť.