Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Vianočné fotenie

Páči vám vianočné rodinné fotenie, ktoré každoročne doslova zahlcuje sociálne siete niekoľko dní pred Vianocami? Chceli by ste aj vy zažiť takéto fotenie a pripojiť vianočnú fotku vašej rodiny do záplavy vianočnej žiare fotiek na sociálnej sieti alebo si vytvoriť rodinný album, či vianočnú koláž u vás doma, ale zdá sa vám veľa vyhodiť niekoľko stoviek euro za hodinu u fotografa? Urobte si vianočné fotenie doma a majte to vďaka nám za babku. Vianočné ozdoby ako aj nejaký ten vianočný stromček sa určite nájde v každej domácnosti. Stačí si len vymyslieť kútik na fotenie vo vašom byte alebo dome, kde vytvoríte malé foto vianočné štúdio a zábava môže začať.

vianočné fotenie

Teraz dokonca nemusíte mať ani fotoaparát, už takmer každý nosí vo vrecku smart telefón, ktorý si hravo poradí s vianočným fotením. Druhá možnosť je, urobiť si vianočné fotenie v niektorom z obchodných domov, mnohé ponúkajú priestor na vianočné fotenie a predbiehajú sa v ozdobenosti obchodného priestoru, takže si tam nejaké zátišie na fotenie budete môcť určite nájsť.

vianoce

Potom už len stačí, keď prídete domov, sadnúť za počítač a kliknuť si na našu stránku www.fotkyzababku.sk. Tlač fotografií online máte s nami.. Vyberiete si najlepšie vianočné fotky, zadáte ich do nášho systému, zvolíte si požadované parametre a už o niekoľko dní sa aj vy môžete tešiť z vašich vianočných fotiek, s ktorými si môžete skrášliť váš príbytok, alebo vytvoriť koláž, či kalendár a potešiť niekoho blízkeho. Dokonca si môžete z najlepšej fotografie spraviť fotoobraz, ktorý si môžete zavesiť kdekoľvek na stenu. Fotoobraz môže byť aj skvelým darčekom pre vašich blízkych. Starí rodičia sa určite potešia vianočnej fotke( alebo akejkoľvek inej ) svojho vnúčaťa a bude im tento fotoobraz stáť na počestnom mieste u nich doma. Pripravte sa na tohtoročné Vianoce včas!