Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Užite si tantru, ako to maximálne ide

Aké je miesto, kde si užijete tantra masáž? Čarovné. Čo vám vlastne tantra masáž prinesie a ako sa na tantra masáž patrične naladiť?

Prezrite si Bratislavu – ak ste v Bratislave ako hosť, odporúčame vám prezrieť si najskôr historické jadro mesta a zavítať potom aj na Bratislavský hrad a na most SNP s jeho monumentálnou kaviarňou. Vrelo odporúčame zájsť až k televíznej veži Kamzík, odkiaľ je fantastický výhľad na celé mesto, a to vás potom naladí na tantra masáž oveľa lepšie, než keby ste sa zdržiavali niekde v mestských uliciach.

most SNP v Bratislave

Nejedzte tučné a nevhodné jedlo – pred tantrickou masážou si doprajte skôr ľahké pokrmy, nenadúvavé a ľahko stráviteľné, napríklad zmes sušeného ovocia a orechov, zeleninový šalát s cícerovou nátierkou a celozrnným pečivom. Vyhnite sa alkoholu, tučnému mäsu a údeninám, a dajte si radšej vegetariánske menu. Pokiaľ toto dodržíte, nebudete preťažení trávením jedla a budete sa môcť lepšie sústrediť na samotný masérsky akt.

televízna veža Kamzík

Nestresujte sa – tantra sama o sebe je síce silný antistres, ale čím viac uvoľnení budete vstupovať do tantrického salónu, tým viac si tu užijete celý priebeh masáže.

tantra masáže

Tešte sa – na čo sa vlastne klienti tantry tešia? Predovšetkým na božský pokoj a pohodu, na nežné dotyky dievčenských dlaní alebo iných telesných častí, na jej energiu a na slasť, ktorá sprevádza celý úkon od začiatku až do konca. Týmto sa tantra tiež odlišuje od klasického sexu, pretože vy nemusíte pohnúť ani brvou a všetku prácu za vás odvedie masérka, budete sa potom môcť lepšie sústrediť na samotnú rozkoš a nebudete riešiť, ako uspokojiť partnerku a ako vydržať v určitej sexuálnej polohe, aby vás to príliš nevyčerpalo. Na tantre si môžete užiť aj viac orgazmov, záleží na vás, čo chcete prežiť a ako dlho to chcete prežívať, tantra predovšetkým oslobodzuje od vnútorného napätia a jej cieľom je nielen navodiť rozkoš, ale lepšie chápať zmysel samotného života.