Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Umenie masáži

Nie veľa ľudí presne vie, čo si má predstavovať pod pojmom senzuálne masáže. Tento pojem senzuálny, senzuálne je celkom všeobecný, no dozaista si každý toto slovo spojí s pojmom citlivosť. Senzuálne masáže sú veľmi jemné, intímne masáže erotického typu, o ktorých by sa dalo povedať, že spadajú pod masáže tantrické, a to z toho dôvodu, že hlavnou podstatou tantrických masáží, respektíve ich hlavným poznávacím znakom je nahota. Nahota je prítomná v každom tantrickom masážnom programe, a to ako zo strany maséra, masérky, tak i zo strany klienta.

masaz

Senzuálne masáže sú výnimočné typy masáží, ktoré rovnako ako všetky druhy tantrických masáží, sú jedinečným umením, v rámci ktorého sa využíva technika telo na telo a oslobodenie tela, mysle, duše, ducha a prečistenie všetkých čakier a nastolenie rovnováhy medzi telom a vesmírom za pomoci odvážnych, zmyselných dotykov a pohybov krásnej mladej, vyškolenej, zvodnej masérky. Nakoľko sú senzuálne masáže erotickým typom masáži, ako bolo už spomínané, pochopiteľne, obsahuje prvky erotiky, vášne, sexuálnej energie, ktoré množstvo ľudí ako si nemôže,,prehrýzť´´ a považujú všetky erotické masáže za niečo absolútne nevhodné, necudné a opovrhujú nimi.

zena

Takýmto ľudom sa veľmi ťažko vysvetľuje, ba je to praktický nemožné, že tantrické masáže a tantrické salóny nie sú o poskytovaní erotických služieb a už v žiadnom prípade sa nejedná o verejné domy. Ľudia si vždy nájdu dôvod, prečo niekoho alebo niečo nenávidieť a opovrhovať tým. Tantrické masáže sú zavrhované len preto, že sa v nich praktizuje nahota. Pravda, http://neviditelnypes.lidovky.cz/francie-macronova-uredni-pravda-dn7-/p_zahranici.aspx%3Fc%3DA180106_211418_p_zahranici_wag ide v nich o sexuálne uspokojenie klienta, avšak všetko v rámci hraníc. Masérky k uspokojeniu zákazníkov používajú ruky a presne mierené dotyky a potrebným tlakom. K pohlavnému styku nedochádza a to by si mal zákazník ujasniť ešte pred návštevou tantrického salóna.