Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Dámske jeansy lacno

Vo svete módy neplatia takmer žiadne pravidlá. Kombinovať môžete takmer čokoľvek s čímkoľvek, veľkosť si už dávno nemusíte vyberať len podľa svojej konfekčnej veľkosti a farby môžete kombinovať jednu s druhou. Toto môžeme vidieť v módnych časopisoch či na prehliadkových mólach. Ale povedzme si úprimne. Medzi ženami vidíme len pár jedincov, ktoré sa odhodlajú na extravagantné oblečenie a svojimi outfitom vyrážajú dych. Väčšina žien radšej ostáva verná svojej klasike v podobe sukní či jeansov.

dámske jeaansy

Jeansami nič nepokazíte.

No a čo, že ste žena, ale najčastejšie nosíte jeansy. Jeansy môžu tiež pôsobiť žensky a dokážete pomocou nich upútať na svoju postavu. Stačí vybrať správny strih, ktorý bude lahodia aj vašej postave. Pokiaľ sa chcete cítiť pohodlne zrejme sú pre vás najvhodnejšie klasické slim jeansy. Bežný, obtiahnutý strih jeansov, ktorý padne na vašu postavu ako uliaty. Vymýšľať nemusíte nič ani s ďalšími kúskami outfitu. Obliecť si ku slim jeansov môžete čokoľvek.

Trúfate si na odvážnejší strih jeansov?

Ak sa nebojíte vyjsť z komfortnej zóny siahnite aj po odvážnejších strihoch. Moderné sú túto sezónu zvonové rifle, ktoré krásne zvýraznia vašu ženskú postavu. Čoraz viac populárne sú aj boyfriend či mom fit strihy. Voľnejší strih vám dá pocit komfortu. V prípade, že sa nebojíte experimentovať, siahnite aj po wide strihu.

dámske jeansy

Potrebujete upraviť nejaké proporcie?

Výhodou sú push-up jeansy, ktoré vám dokážu pridať na miestach, kde vám proporcie chýbajú. Push-up jeansy svojim strihom dokážu zväčšiť váš zadok aj o niekoľko čísel. Preto, ak sa vám zdá váš zadok malý, pomôcť vám môžu push-up jeansy. Všetky strihy môžete nájsť na bigstarjeans.sk. Vyberte si jeansy z noviniek alebo si pozrite výpredaj dámskych džínsov. Navštívte stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a vyberte si kúsok priamo pre seba.