Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Obráťte sa na odborníkov

Človek nemusí byť sprostí na to, aby sa nevyznal v spleti zákonov, noviel, paragrafov a iných zákonných vecí. Sú totiž písané takou formou, ktorej rozumie naozaj len málokto. Vymyká sa bežnej hovorovej reči a nedá sa prirovnať ani k náučnému štýlu. Toto je najvyšší level, ktorému rozumejú len tí najpovolanejší. Aj tí sa niekedy rozchádzajú v názoroch na vysvetlenia jednotlivých zákonov, pretože ľudská myseľ je individuálna a každá osoba si to môže vysvetliť podľa svojho. Ťažko teda povedať, čo sa za týmito našimi všetkými zákonmi skrýva. No, rozhodne sa v nich neskúšajte orientovať samy, ale privolajte si na pomoc tých najlepších odborníkov. Rozvodový právnik Bratislava vám prinesie odpovede na všetky vaše otázky, ktoré si kladiete.

right-4703922_1920

Niekedy sa vám totiž váš súčasný manžel môže vyhrážať úplne neopodstatnene. Často práve psychopati alebo manipulátori používajú na svoje vystrašené manželky frázy o tom, že im zoberú deti alebo podobné nezmysly, keď nebudú spolupracovať. Majú silné reči, čo sa týka aj výživného alebo striedavej starostlivosti. Takéto reči si prejdite so svojím rozvodovým právnikom a zistíte, že sú to vždy len reči a nemajú právo na to, aby vám zobrali vaše deti alebo, aby ste nemali nárok na spoločný majetok. Sú to len reči, ktorými sa vás snažia vystrašiť, aby ste spolupracovali a príliš si nevyskakovali. Veď oni už vedia ako na vás. No nie? Asi áno, keď vás to dostane do pomykova.

clause-2546124_1920

Vymaniť sa z nefungujúceho vzťahu chce poriadnu dávku odvahy a guráže, no zaručene vás to posunie v živote ďalej. Pre deti je oveľa lepšie, keď vidia šťastnú mamu a šťastného otca, hoci aj v inej domácnosti. Namiesto toho, aby ich videli ako sa stále hádajú, nemajú radi a sú nešťastní, aj keď sú spolu v jednej domácnosti. To by im dalo následky na celý ich ďalší život. Nebojte sa preto vykročiť z vášho terajšieho stereotypu a života, ktorý vám neprináša nič dobré.