Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Generikum ako darček – áno či nie?

Otázka, či na Vianoce kupovať mužovi výživové doplnky, môže byť rovnako vhodnou témou pre diskusné krúžky, ako rozoberanie pre a proti na kontroverzné témy typu interrupcia, či trest smrti. Tento darček je proste risk, tak ako to zároveň môže byť aj zisk pre obe strany. Ak sa s manželom ani po 20 rokoch stále dobre nepoznáte a neviete presne odhadnúť, čo ho pod stromčekom poteší – radšej mu kúpte iba tie ponožky. V opačnom prípade riskujete mužove rozporuplné reakcie. Aj jeho duša je krehká a môže utrpieť rany. Čo keď si sám neuvedomuje, že začína plešatieť, doplnky na rast vlasov ho zbytočne vyvedú z harmónie.

Sexi_christmas

Jeho sebavedomiu nedodajú ani tabletky na kĺby. Aj keď do seniorského veku už veru ďaleko nemá. A o prípravkoch na erekciu ani nehovoríme. Nie každý si môže dopriať luxus trávenia sviatkov vo dvojici. Čo keď sa deti budú pýtať, aké cukríky ocko dostal, čo keď na návštevu prídu svokrovci? Vianoce súčasnosti sú aj vec verejná. Ak sa neodfotíš s darčekom na Instagram, akoby si žiaden ani nedostal. V ideálnom scenári by si manžel balík otvoril, vyskúšal a v ten moment by sa na vás vrhol aj tam pod tým stromčekom. Takto mu musíte prípravok na erekciu asi už len zabaliť do ponožky.

Generika

Nemali by ste sa však hneď vzdávať bez boja. Sviatky sú len raz do roka a kedy si vychutnať pár dní voľna, keď nie teraz? Máme pre vás jedno skvelé riešenie. Valif Oral Jelly. Nie, nemýľte si ho s Valiom, ten síce možno budete tiež potrebovať. Valif Oral Jelly je generikum lieku Levitra. Účinne pôsobí na všetky problémy s erekciou a tým, ktorí problém nemajú, erekciu ešte viac podporí. Užívajte si následne až do 5 hodín. Vyrába sa vo forme gélu, takže ho kľudne môžete nenápadným spôsobom pridať manželovi do večere. Ale pozor, Valif Oral Jelly účinkuje o 10 až 15 minút, budete sa preto musieť s večerou poponáhľať.