Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Wellness Tatry

Naše veľhory sú lákadlom pre mnohých turistov počas celého roka, či už domácich alebo zahraničných. Lákajú turistov nie len krásnou prírodou, ale aj celoročným športovým vyžitím, ktoré má v ponuke nie len turistiku a zimné športy, ale aj mnohé adrenalinové aktivity pre náročných turistov. Avšak aj pre tých, ktorí sa do Tatier vyberú len relaxovať, ponúkajú Tatry množstvo možností. Wellness pobyt v Tatrách každým rokom sa stáva populárnejší a populárnejší. Veď kto by nechcel relaxovať v krásnej prírode uprostred našich veľhôr.

wellness

Čerstvý vysokohorský vzduch je sám o sebe formou terapie a relaxu, a keď sa k tomu pridá bohatá ponuka hotelových procedúr, výsledkom je skvelý relaxačný pobyt vo dvojici, alebo rodinný pobyt s deťmi, kde si každý nájde svoju formu oddychu. Termálny bazén, vírivka, sauna, či liečivé masáže a mnoho iných relaxačných procedúr, ale aj plno aktivít pre deti je už pre vás pripravených. Stačí si len vybrať jeden z wellness hotelov a môžete začať oddychovať. Skvelú ponuku a rôzne špeciálne akcie wellness hotelov v Tatrách nájdete na portáli www.travelguide.sk.

wellness Tatry

Na našej internetovej stránke si môžete vyhľadať ponuku všetkých hotelov pre danú oblasť, alebo konkrétne nájsť mesto alebo obec, v ktorej by ste chceli nájsť váš hotel. Našu ponuku neustále zväčšuje a prinášame pre vás to najlepšie, preto s Travel guide sa určite na Slovensku nestratíte. Dokonca si môžete zvoliť aj filtre, podľa ktorých si vyberiete ten správny hotel. Stačí si zvoliť čo všetko má daný hotel ponúkať a aké sú vaše finančné predstavy a zoradia sa vám naše ponuky podľa vašich kritérii. Na našej stránke nájdete aj mnoho turistických zaujímavosti pre danú oblasť, ak by ste chceli váš relaxačný pobyt spojiť aj nejakou turistikou či zaujímavým programom. Preto kliknite si na www.travelguide.sk a vyberte si tohtoročnú dovolenku spolu s nami.