Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Tantra a tantrické procedúry

Tantra, staré učenie, ktoré je súčasťou kultúry a náboženstva, avšak u nás bohužiaľ stále opradené nie príliš pozitívnymi dojmami. Mnoho týchto dojmov však vzniká z neznalosti a rečí ľudí, ktorí o tantre vlastne nič pravdivé nevedia. V iných kultúrach a krajinách sú tantrické procedúry veľmi často vyhľadávané, a to najmä kvôli ich skvelým účinkom pre odbúravanie stresu. Pre konzervatívnych ľudí môže byť tantra problematická kvôli svojmu princípu, ktorým je práca so sexuálnou energiou. Sexuálny podtón však nie je primárne to, čo si má človek z tantrickej masáže zobrať.

masážna procedúra

Jej význam je oveľa hlbší, pričom vychádza práve zo spomínaného náboženstva, ktoré hovorí o dvoch prastarých bohoch a ich fyzickom i duševnom prepojení. Z takéhoto spojenia ženského a mužského princípu bohov údajne vznikol celý náš obrovský vesmír. Z toho dôvodu sa myšlienka prepojenia mužského a ženského princípu využíva v tantre dodnes. Vrátane prepojenia muža a ženy je však oveľa dôležitejším účelom to, aby si jedinec dokázal spojiť svoje fyzické bytie s tým psychickým.

meditačný zážitok

K tomu, aby ste sa počas tantry dokázali správne energeticky naladiť, je nevyhnutné stimulovať energetické body, ktoré sa nachádzajú na rôznych, aj intímnych miestach na tele. Na základe energetického naladenia a prepojenia svojho fyzického bytia s vašou dušou dokážete navodiť úžasný, nie len relaxujúci, ale i meditačný zážitok. Tantra vás zbaví akéhokoľvek napätia, stresu, negatívnych myšlienok a iných nepríjemných pocitov, ktoré vašu myseľ trápia. Pôsobí tým pádom skvele https://cs.wikipedia.org/wiki/Skv%25C4%259Bl%25C3%25A1_izolace tiež ako terapia, vďaka ktorej sa naučíte dobre ovládať svoje myšlienky a lepšie zvládať iné psychické ťažkosti. Tantrickú masáž Tantradiamond je dnes možné vyskúšať dokonca aj v našich končinách, takže ak vás toto staré indické učenie zaujalo, môžete na vlastnej koži okúsiť jeho priaznivý efekt pre ľudské telo.

Category Nezařazené