Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Poháre na pranie

Oslavuje váš starý otec, alebo babička guľatiny? Potom je to ideálna príležitosť, aby ste mu mohli dať špeciálne poháre s potlačou a textom podľa vášho priania. Viete, ako taký špeciálny pohár môže urobiť radosť a potešiť? Možno to ani netušíte. Práve my vyrábame poháre s potlačou na prianie. Môže to byť akákoľvek potlač – či už je to text, alebo nejaká fotografia, všetko ide zariadiť a na vás je iba to, aby ste zvolili potlač, ktorá vám príde najkrajšia. Poháre potlačou sa jednoducho k ideálnym príležitostiam ako sú napríklad guľatiny alebo výročie vzťahu veľmi hodí. Mne by sa veľmi páčilo mať ešte jeden taký pohár s potlačou. Minulý rok sme spolu s partnerom oslávili druhé výročie nášho vzťahu a on mi jeden taký špeciálny pohár s potlačou dal.

sklenice

Viete, akú som mala radosť? Človek si povie, že je to blbosť, ale aj taká „blbosť“ dokáže človeku zlepšiť deň a ukázať mu, že naňho myslíte. Ak by ste chceli nejaké poháre s potlačou a neviete, u akej firmy si ich nechať urobiť, sme tu my a ponúkame vám svoje služby. Poháre s potlačou môžu byť ideálny darček napríklad aj teraz na Valentína, taká malinká, ale krásna drobnosť, pokiaľ ešte žiadny vybraný darček nemáte.

sklenice

Ja osobne s partnerom Valentína každý rok oslavujem a som veľmi rada, že si priateľ vždy spomenie a nejaký darček mi dá. Nie je to o darčeku, ale skôr o tom, že ten človek na vás myslí, že mu nie ste ľahostajní… U nás sa dajú vyrobiť akékoľvek poháre s potlačou – či už je to obrázok, alebo napríklad individuálny text. Naši zákazníci sú s našou firmou spokojní a máme krásne recenzie. Okrem pohárov s potlačou ponúkame napríklad aj košele s potlačou a mikiny s potlačou, jednoducho väčšinou také tie darčeky pre dvoch, ktoré sú ako sa hovorí must-have, keď chcete svojho partnera potešiť. Tak čo, už máte vybrané?