Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Plastové okná môžete mať aj na chate

Vlastníte rekreačnú chatu a radi by ste ju upravili na celoročný pobyt? Súčasťou tohto stavebného procesu by mohla byť aj výmena okien. Už dávno neplatí, že k chatám patria len okná drevené, tie plastové sa tam dokonca niekedy hodia oveľa viac.

dievča v okne

Vyzdobte si chatu farebnými oknami – farebné kontrasty prinášajú ľuďom do života celý rad zaujímavých momentov a konám z nich je zvyšovanie estetického vnímania a podpora lepšej nálady. Možno sa vám tiež stalo, že sa vám zapáčila farebná kombinácia oblečenia na niektorej zo žien, ktorá sa vkusne obliekla napríklad do zelených krátkych nohavíc a bieleho trička, alebo si zvolila perfektný farebný kontrast červenej a bielej v podobe šiat a štýlovej obuvi. Takto výrazné kontrastné farebné kombinácie (s výnimkou čiernej a šedej) majú dokonca liečebné terapeutické účinky, a kde inde, než na vašej chate to využiť? Mohli by ste napríklad vhodne kombinovať farbu okien s farbou fasády, okná sa nevyrábajú len v bielom prevedení, môžu byť modré, červené alebo napríklad žlté.

plastové okno

Pobyt vás tu bude viac baviť – drevené okná na chatách sa niekedy zle obsluhujú, horšie sa zatvárajú, je problém s vetraním, pretože nemajú žiadne západky a zaistenie, môžu sa samovoľne otvoriť pri prievane a rozbiť sklenenú výplň a čo je najhoršie – musíte ich aspoň občas natrieť. To s tými plastovými bude úplne iné, nátery sa ich samozrejme vôbec netýkajú as ich obsluhou to bude doslova hračka.

Plastové okná sú technicky dokonalý výrobok, dobre dosadajú k rámu a otvárajú sa ľahko len jednou rukou. Vákuované sklá lepšie tesnia a izolujú pred hlukom a únikom tepla z vnútorných priestorov a tiež lepšie chránia vnútorné prostredie pred tropickými horúčavami zvonku. S plastovými oknami Veka LM mont získate nového priateľa, spoľahlivého, pekného, s minimálnymi nárokmi na údržbu, s jednoduchým ovládaním, av štýlovom farebnom prevedení.