Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

O bublinkových obálkach

Bublinková obálka je tvorená výplňou, ktorá pozostáva zo vzduchových bublín. Takýmto spôsobom je zásielka chránená pred nárazom a následným poškodením. V ponuke nájdete biele aj hnedé bublinkové obálky, ktoré sa vyznačujú svojou praktickou stránkou a využitím. Určite by nemali chýbať ani vo vašej domácnosti či vašej kancelárií. Predstavujú základné vybavenie home officu alebo firmy. Patria k prvoradým kancelárskym potrebám, ktoré by ste mali mať vždy po roku a to v dostatočnom počte. Práve tak, v početnom množstve sa dajú aj objednať u nás. Jednotlivé balenia obsahujú rôzne rozmery a rôznorodý počet kusov tohto produktu. Ich cena je pomerne nízka, spravidla sa nakupujú do zásoby v jednotlivých dostupných baleniach.

bublinkové obálky rôznych rozmerov

Pri pravidelnom, ale aj občasnom zasielaní zásielok, určite je pre vás dôležité, aby tovar, ktorý posielate bol vhodne a správne zabalený a v takomto stave aj doručený prijímateľovi. Bublinková obálka bola vytvorená tak, aby tieto ciele adresátov, ktorí posielajú poštu či už svojim známym, priateľom, kolegom alebo zákazníkom, boli splnené a dodržané a aby zásielka bola dodaná bez porušenia.

modrá bublinková obálka

Bublinky tohto typu obálky sú odolné voči prudkým nárazom a možnému poškodeniu. Tovar je dostatočným spôsobom chránený a zaistený. Pokojne môžete zasielať aj tovar, ktorý je dôležité prepraviť bezpečne, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Krehký tovar v podobe elektroniky, keramiky a podobne. Obálky sú vodeodolné, takže sa nemusíte obávať preniknutiu vody do vnútra zásielky. S bublinkovými obálkami máte po problémoch ktoré sa vzťahujú na možnosť zničenia tovaru.

Podrobný rozpis ponúkaných produktov nájdete na našej internetovej stránke, kde sú uvedené rozmery toho ktorého produktu, ako aj jednotková cena a cena za celé balenie, kde je viac kusov bublinkových obálok. Nakupujte bezpečne, jednoducho a rýchlo a tešte sa z plastových obálok, ktoré vám doručíme v priebehu niekoľkých pracovných dní.