Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Kúpiť si založenú firmu, aj to sa dá!

Dnes už nie je žiaden problém začať podnikať. Je potrebné síce vedieť niečo málo o tejto problematike, ale založiť rýchlo firmu môže naozaj takmer každý. Najjednoduchší spôsob, ako sa to dá spraviť, je kúpiť si firmu, ktorá je už založená. Umožňuje vám to veľmi rýchlo a bez námahy prísť k novej firme. Takého firmy, ktoré sa zakladajú za účelom ďalšieho predaja sa nazývajú aj ready made firmy. Spoločnosť, ktorá ich predáva má založené portfólio firiem, ktoré potom ponúka na predaj. Je to preto, aby sa proces zakladania o niečo urýchlil a zjednodušil pre tých, ktorí nevedia, ako firmu založiť alebo ju jednoducho nechcú zakladať klasickým spôsobom náročným na čas a administratívne úkony.

zmluva a pero

Pri založení s.r.o. napríklad je takýchto úkonov viac než dosť a musíte mať a prikladať aj vypracované právne dokumenty a to už sú komplikované záležitosti. Pri ready made spoločnosti sú už všetky zakladacie listiny hotové, všetko je registrované a pridelené a vy môžete začať konať v mene takejto firmy takmer hneď po prevedení podielu na vás.

podávanie ruky

Predaj sro s historiou 41business je jednou zo spoločností, ktorá sa predajom ready made firiem zaoberá. Firmy sú totiž nez záväzkov, čo sa vám garantuje pri predaji, ale v prípade vášho záujmu môžete mať firmu aj s históriou. V niektorých špecifických prípadoch by sa firma s históriou mohla totiž hodiť, preto aj takého firmy sú v ponuke na predaj k dispozícii. Ceny vás iste potešia! Veď ready made môžete mať už za necelých 500€, čo je veľmi výhodné. Nemusíte splácať základné imanie a všetko máte ready! Pritom si môžete zmeniť obchodný názov, sídlo aj predmety podnikania podľa vašej potreby a to všetko máte už v cene. Založiť firmu tým, že si ju už kúpime založenú je skvelým a rýchlym spôsobom, ako začať podnikať a zarábať na svojom. Určite vám držíme palce a využite možnosti, ktoré ready made firmy ponúkajú, keď ich budete potrebovať.