Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Akým spôsobom zarobiť peniaze

Aj vás trápi otázka, ako zarobiť peniaze spôsobom, ktorý je vám blízky a pri ktorom by ste nemuseli pracovať do vyčerpania, alebo robiť niečo, čo vám nevyhovuje? Trváte na tom, že peniaze sú dôležitým výmenným prostriedkom, vďaka ktorému môžeme platiť účty a užívať si život z materiálneho hľadiska, ale nechceli by ste hodiny a hodiny vášho času tráviť vo fabrike? V pracovnom prostredí, ktoré vás ubíja, odoberá vám energiu a vy do špiku vašich kostí cítite, že sa danému systému vo svojom srdci nikdy nedokážete celkom podriadiť a uznať ho za vyslovene vhodný pre vás. Čo v takomto prípade?

Vykročíte z komfortnej zóny a začnete objavovať vaše vlastné dary a talenty? Zameriate sa na sebarealizáciu a urobíte všetko pre to, aby ste odhalili vaše kvality? Alebo o nich už viete, ale nejako sa vám nechce prejsť do iného druhu práce z dôvodu finančnej neistoty? Ako si s tým poradíte? Čomu dáte prednosť vo vašom živote, v ktorom sa počíta každý váš krok, každé vaše rozhodnutie, ktoré verte či neverte má veľký význam. Vedie vás totiž k živote v súlade s vašou vnútornou podstatou a pravdou, ktorá je pre vás skutočným zákonom.

prežívanie hojnosti

Napokon zistíte, že peniaze zarobíte tak či tak, že život to zariadi, aby ste mali dostatok, aby ste mohli prežívať hojnosť, ktorá je v poslednom čase často skloňovaným pojmom. Pre niekoho je hojnosť zastúpená v značkovom oblečení, iní dajú prednosť zrubovej chate a priestrannému autu, pre iných sa hojnosť spája so zmyslovým pôžitkom, s vychutnávaním si života plným dúškom a s prežitkami, ktoré stoja za to.

hojnosť v slobode a sloboda v hojnosti

Financie tu vždy boli a budú, v dnešnej modernej dobe, ktorá nás odvádza od vykonávaniu robotických činností, za ktoré máme zaplatené, ide mnohokrát o spôsob, ktorým sa k mesačnej výplate dopracujeme. Držme si prsty navzájom, aby sme sa v tomto smere posunuli tam, kam nám je to dané.