Deson

Web, ktorý má šmrnc! A ak ho budete čítať, tak ho budete mať aj vy. Prečítajte si o tom, čo je IN a čo zasa OUT a držte krok s modernou spoločnosťou.

Upratovanie v Spišskej Novej Vsi

Ak potrebujete upratať vašu domácnosť, bytové verejné priestory ako sú schody a chodby v bytových domoch, kancelárie či iné verejné priestranstvá, v tom prípade sme tu pre vás. Čo stačí urobiť, aby sme prišli na vami zadanú adresu a vykonali potrebnú prácu týkajúcu sa upratovania? Kontaktovať nás prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré uvádzame na našej internetovej stránke. Dohodneme sa s vami na vyhovujúcom termíne a čase. Naše upratovacie služby poskytujeme aj cez víkendy, sviatky a vo večerných hodinách. Okrem toho aj v pracovné dni v dopoludňajších a odpoludňajších hodinách, takže výber je len a len na vás. Upratovanie požadovaných priestorov vykonáme v čase, ktorý vám vyhovuje.

ligotavá domácnosť

Naši pracovníci si na miesto výkonu práce donesú všetky potrebné pomôcky, vrátane čistiacich prostriedkov a iných nevyhnutných prístrojov pre výkon práce. Ak sa na vás vzťahuje veta hľadám upratovačku Spišská Nová Ves, tak ste tu správne. Upratujeme, čistíme, luxujeme aj v Spišskej Novej Vsi a jej okolí, kde sú naše upratovacie služby dostupné. V pojme upratovanie sa ukrýva množstvo čiastkových činností, kde patrí okrem utierania prachu, vysávania a umývania podlahy aj čistenie parapetných dosiek, žalúzií a umývanie okien z vonkajšej a vnútornej strany.

vysávanie

Ak potrebujete vytepovať koberce, oslovte nás aj s touto požiadavkou. Váš koberec bude opäť žiariť čistotou, farbami a príjemne voňať. Koberce zbavíme nežiaducich škvŕn, či už od jedla alebo nápojov, oživíme ho, vrátime mu jeho pôvodné vyžarovanie a odstránime z neho prach, chlpy od domácich maznáčikov či iné nečistoty. Ak potrebujete váš drahocenný čas upriamiť na iné aktivity, ktoré sú pre vaše fungovanie nevyhnutné a na samotné upratovanie vašej domácnosti vám nezostáva čas, nezúfajte. Myslite na to, že v tomto prípade sme tu pre vás, aby sme vám pomohli rozžiariť vašu domácnosť. S nami sa môžete dohodnúť na pravidelnom upratovaní priestorov alebo na jednorazovom či príležitostnom upratovaní vašej domácnosti, firmy alebo iných priestranstiev, kde sú naše služby potrebné a žiadané.